Weeks Gebruik Simpel Toepassen - Weeks Use Made Simple Dutch 2018-06-03Informatie

Video van Jan Schilder waarin hij aAa®/Weeks® uitlegt

Video gebruikt met toestemming van Melvee Magazine en Anne Hiemstra.

De volgende analyseurs spreken Nederlands:

  • Marc Cranshof
    Liberme 32
    4701 Kettenis
    Belgium
    Mobiel telefoon: +32-497-039595
    Email: Marc.Cranshof@aAaWeeks.com
  • Jurjen Groenveld
    Walperterwei 35a
    8731 CD Wommels
    The Netherlands
    Mobiel telefoon: +31-629179607
    Email: Jurjen.Groenveld@aAaWeeks.com
  • Maurice Kaul
    Deckersstraat 1a
    6091 NG Leveroy, Limburg
    The Netherlands
    Telefoon: +31-495624962
    Mobiel telefoon: +31-654954483
    Email: Maurice.Kaul@aAaWeeks.com
  • Ruud Kemna
    Welmanweg 30
    7525 PM Enschede
    The Netherlands
    Mobiel telefoon: 0031-613345636
    Email: Ruud.Kemna@aAaWeeks.com
  • Theo Pieters
    Waardeel 6
    9331 ES Norg, Drenthe
    The Netherlands
    Mobiel telefoon: 0031-657-335370
    Email: Theo.Pieters@aAaWeeks.com
  • Jan Schilder
    Rustenburgerweg 219
    1703 RV Heerhugowaard
    The Netherlands
    Telefoon: +31-725719998
    Mobiel telefoon: +31-653631765
    Email: Jan.Schilder@aAaWeeks.com
  • Joost van der Horst
    Nyvej 16
    DK6660 Lintrup
    Denmark
    Mobiel telefoon: 0045-23 72 74 12
    Email: Joost.vanderHorst@aAaWeeks.com
  • Marcel Verboom
    Meuleveldweg 8
    8392 TR. Boijl
    The Netherlands
    Telefoon: +31-561421202
    Mobiel telefoon: +31-622563873
    Email: Marcel.Verboom@aAaWeeks.com